Video

Një prokuror i Tiranës takim me kapon e trafikut të heroinës. Krimi i organizuar pagoi

Nga Elton Qyno Një raport kofidencial i hartuar nga Drejtoria e Hetimit të Krimit të Organizuar dhe Krimeve të Rënda në Policinë e Shtetit, hedh dritë mbi një seri bisedash të përgjuara, të cilat tregojnë një realitet lemeritës të kapjes së gjyqësorit dhe prokurorisë nga krimi i organizuar. Prokurorë dhe gjyqtarë që takojnë kafeneve të Tiranës, kapot e trafikut të drogës nga Turqia në Shqipëri dhe...

Burgoset në Tiranë “Princi” i Drogës. Policia asnjë njoftim!

59 vjeçari Shqiptarë me origjinë nga Peja Princ Dobroshi i kërkuar nga disa shtete Europiane dhe i dënuar nga Gjermania me 15 vite burg prej 1 jave ndodhet në burgjet shqiptare. Redaksia mëson se Dobroshi është arrestuar mbrëmjen e 22 nëntorit në Tiranë nga agjentët e drejtorisë së përgjithshme të policisë. Ata ja kanë dorëzuar më pas Dobroshin policisë së Tiranës e cila prej 22...
spot_img

Drake surprizon me klipin e ri: I veshur kuq e zi me shqiponjën dykrenare

Ditën e pavarësisë së Shqipërisë e festoi edhe reperi i njohur kanadez, Drake, sipas revistës ”Rolling Stone”. Edhe pse me një ditë vonesë, Drake mendon...

LITA: 7 miliardë euro u ndanë si bakllava për PPP, Tendera – Opozita u kënaq me zjarrin!

Për gazetarin Lavdrim Lita, aksioni i ndërmarrë nga Rithemelimi përmes kaosit nq Kuvend apo edhe paralajmërimet për mosbindje civile, nuk e ndikojnë aspak qeverinë...

Gazetari Lita: Berisha përdor fjalën LARO njësoj si Enver Hoxha!

https://youtu.be/OADfabXvp6A?si=tSL2mELgl_AYxCEw

Pse nuk po sjell Amerika, ambasador në Shqipëri?! Lita: I kanë thënë SPAK-ut jepi drejtim

https://youtu.be/PjQtS39LHHo?si=_XftYKMdzMvAO6uf

Lita: Tek SPAK të vetmit që besojnë më shumë janë nga mosha 18 deri 24 vjeç

https://youtu.be/hmiR3A4ZGE8?si=UGDSYx37jE-FIQJK

Lita dy fjalë për Berishën: Ka koncepte komuniste për drejtësinë! Bën gjyqe popullore

https://youtu.be/MveUs0qWKx8?si=aDND97xkIyivZTcC

Analisti Andoni: Trimërinë e bëri Basha që përjashtoi Berishën, jo këta që prishin karriget bosh të Parlamentit

I ftuar në “Shqip” nga Dritan Hila në “Dritare TV”, gazetari dhe analisti Ben Andoni ka komentuar edhe zhvillimet e fundit të deputetëve të...

700 raste në vit më kancer në mushkëri – Duhani dhe puna me kimikate, arsyet (VIDEO)

Në një vit në vendin tonë janë evidentuar me kancer në mushkri rreth 700 raste të reja. Mjekët specialist thonë se shaktarët kryesor janë konsumimi...

Miliarderi Samir Mane darkë me kryebashkiakun Veliaj dhe ministrin Mazniku

Kryebashakiaku Erion Veliaj ka gjetur kohën që të shijojë disa birra dhe të darkojë me Samir Manen. Në shoqërinë e tyre ndodhet dhe ministri...

Lita: E-mailet e Gaz Bardhit shkojnë në Spam, ndërkombëtarët nuk lexojnë fare

https://youtu.be/kqfS9q4oSy0?si=zuF-R7ORXtnhC2_Z