Video

S’ka paqe mes Ramës dhe RAI3 – Të dielën pjesa e dytë

Autori i programit “Report” të Rai3, dhe njëkohësisht zëvendëspresident i RAI ka reaguar në Facebook Sigfrido Ranucci, ku ka perifrazuar reagimin e kryeministrit Rama për mediat sot dhe ka thënë se "Agaçi në përgjigjet e tij me shkrim për korrespondentin tonë Giorgio Mottola, të cilat do të publikohen në profilin e Report, ka konfirmuar se ka qenë avokat i disa trafikantëve të drogës dhe...

Po ecte me këmbë e zë korrenti teksa kalonte pranë biznesit në autostradë

Një person humbi tragjikisht jetën mbrëmjen e kësaj të marte në Lezhë, pasi ra në kontakt me energjinë elektrike. Mësohet se viktima është Vladimir Muhja, 50 vjeç. Ngjarja e rëndë ndodhi pranë një biznesi në autostradën Lezhë-Tiranë. Paraprakisht dyshohet se përcjellësi i energjisë elektrike ndodhej përtokë dhe u prek aksidentalisht nga këmbësori teksa kalonte aty pranë. Në vendin e ngjarjen ka shkuar policia, e cila ka nisur hetimet...
spot_img

Protesta me molotov te bashkia, Lita: Po në vazhdim ç’do bëjnë, do godasin policët?!

https://youtu.be/qsGXoLglJN8?si=4uP3qI-kkUgjy-5K

Ernest Muçi realizon nga jashtë zone, goli i tretë për sulmuesin kuqezi me Beshiktashin

Sulmuesi i Kombëtares kuqezi, Ernest Muçi ka gjetur një tjetër gol me Beshiktashin. Ai ka kaluar në avantazh skuadrën e tij në minutën e...

Lita: Meta i frikësuar, ngjan si çun pazari që ha fara e shan çdokënd që i del para

https://youtu.be/ScuCcSInzBc?si=eWEQCbew-GYLaCnT

Video| Përmbytet aeroporti i Dubait, avionët ‘lundrojnë’ në ujë

Emiratet e Bashkuara Arabe janë goditur nga një studi e fortë, ndërsa reshjet e shiut shkaktuan përmbytje të mëdha në Dubai. Rrugët u kthyen...

Gjin Gjoni: Reforma në drejtësi ka dështuar, më keq seç ka qenë

Ish gjyqtari Gjin Gjoni, shpjegoi në studion e MCN Live arsyet se pse vendosi të bëhej pjesë e politikës dhe të zgjidhej kryetar i...

Urbani i “Green Line” futet me të kuqe, përplas dy këmbësore në Tiranë

Një aksident ka ndodhur sot afër Xhamisë së Namasgjasë në rrugën e Elbasanit në Tiranë. Urbani 'Green Line' i Unazës është futur me te...

Myrto Uzuni shënon sërish në La Liga, sulmuesi i Kombëtares nuk fal

Sulmuesi i Kombëtares, Myrto Uzuni ka shënuar një tjetër gol në La Liga. https://twitter.com/FootColic/status/1779517046495011221?t=QRZ8sWvJxQjyuKyYdpyYVA&s=19 Beratasi ka shënuar nga pika e bardhë e penalltisë në minutën e...

“Malokët, jo në plazh” – Arjan Konomi “shpërthen” ndaj Olta Xhaçkës: Çadrën e kujt moj tyryfyçkë?!

Analisti i njohur ka bërë një reagim të fortë pas deklaratës televizive të deputetes Olta Xhaçka, se bashkëshorti i saj e donte statusin e...