lajm i fundit

spot_img

Ark. Doriana Musai i bashkohet nismës së PD, Aleanca Qytetare për Demokracinë: Duhen referendume për…

Urbanistja Doriana Musai i është bashkuar sot nismës së PD, Aleanca Qytetare për Demokracinë. Fjala e plotë Të nderuar Zonja dhe zotërinj, Une jam Doriana Musai, dhe...