Bota e re

Durim Bami “detyroi” Berishën ti thoshte Metës ke 3 varre të hapura pas Dajtit, kush e mbrojti?!

Gazetari Poli Hoxha teksa komentoi aksionin SPAK-Policia e Shtetit në ndjekje të kokave të krimit, solli ne vëmendje ngjarjet e vitit 2015 me protagonist Durim Bamin, por edhe politikanë si Ilir Meta, Tom Doshi apo Sali Berisha. ‘Papritur Durim Bami futet në mes të gjithë ujqërve dhe luanëve. Pse? Sepse nëse, është interesante fjalia nga burgu i Emiljano Shullazit, hiqeni qafe se do bëj festë...

Lita: SPAK zbuloi se “killerat” me pagesë në Shqipëri po paguhen me kriptovaluta

Gazetari Lavdrim Lita është shprehur se SPAK ka zbuluar se vrasësit me pagesë në Shqipëri kanë nisur të paguhen edhe me kriptovaluta. Komentet Lita i bëri në emisionin “Now me Erla Mëhillin” në Euronews Albania, ku tha se kjo është një risi për Shqipërinë. Ai tha gjithashtu se prokurorët e SPAK kanë një ngarkesë shumë të madhe, pasi çdo prokuror ka mesatarisht nga 41 dosje, me...
spot_img

No posts to display