Alma K. e videos së Safet Gjicit izolohet “në arrest shtëpie”. Ishte në Shkodër

Ish-kryebashkiaku i Kukësit Safet Gjici është arrestuar ditën e sotme.

Ai është arrestuar me urdhër të SPAK dhe akuzohet për korrupsion pasiv.

Kujtojmë se Gjici dha dorëheqjen nga detyra si kryebashkiak i Kukësit më 16 Qershor, pak orë pasi një video intime bëri xhiron në rrjetet e komunikimit elektronik.

Safet Gjici shfaqej në zyrën e tij në Bashkinë e Kukësit duke kryer marrëdhënie seksuale me një vajzë.

Vajza që shihet në videon intime është Alma Kaçi, aktualisht ndodhet në “arrest shtëpie” pasi është kapur në Shkodër.

Në bazë të videove të publikuara më herët, Kaçi i ofron seks oral në këmbim të tenderit të qenve.

Pas kësaj, Prokuroria e Posaçme nisi hetimet ndaj ish-kryebashkiakut.

Latest articles

Related articles