Luizi shpërthen në lot në Big Brother VIP Albania

Mëngjesi nuk ka nisur mirë për Luizin.

Teksa qëndronte vetëm në oborr duke pirë kafe, këngëtari nis dhe qanë.

Ai ul kokën dhe shfryn gjithë mallin që ka për personat jashtë derisa komentuesit thonë për nënën.

Nuk dihet nëse sot ishte arsyeja se përse Lui nisi ditën e dukë qarë e jo me energji, siç jemi mësuar ta shohim.

Kujtojmë se edhe më parë, teksa qëndron në uljen e njëjtit vend, i shprehu Valbonës se ka shumë mall për nënën.

Latest articles

Related articles