Xhonatan Islami rikthehet në shtëpinë e BIG BV, bileta vajtje-ardhje

Xhonatani ishte i eliminuari i mbrëmjes së sotme në “Big Brother VIP”. Mirëpo fati ishte në anën e tij dhe ai u kthye në shtëpi pasi kishte biletën e kthimit.

Kujtojmë se të nominuarit ishin Efi, Luizi, Armaldo dhe Valbona. I pari që shpëtoi ishte Luizi, ndërsa Xhonatani ishte përballë Efit.

Latest articles

Related articles