Përjashtohen nga Kuvendi për 10 ditë Sali Berisha, Belind Këlliçi, Flamur Noka, Edmond Spaho dhe Edi Paloka

Përjashtohen me 10 ditë nga seancat plenare dhe komisionet parlamenare, deputetët Sali Berisha, Belind Këlliçi, Flamur Noka, Edmond Spaho dhe Edi Paloka.

Vendimi 3 me 2 për të përjashtuar deputetët, u mor në Sekretariatin për Procedurat, Votimet dhe Etikën në Kuvend.

Latest articles

Related articles