Zjarrëfikësi në Kavajë godet me thikë 2 kolegët e tij brenda repartit


Sipas burimeve për redaksinë bëhet me dije se një zjarrëfikës është konfliktuar me kolegët e tij dhe ka qëlluar me thikë dy prej tyre, të cilët kanë marrë dëmtime në këmbë dhe ndodhen në spital jashtë rrezikut për jetën.

Ngjarja ka ndodhur mbrëmë rreth orës 20:00. Ndërkohë zjarrëfikësit e përfshirë në konflikt janë pezulluar nga detyra dhe ndaj agresorit 52-vjeçar, është hapur procedim penal.

Latest articles

Related articles