VIDEO- Denoncimi i Metës: Rithemelimi bën pazare me Rilindjen!

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Metaj ka hedhur akuza të rënda ndaj Rithemelimit për koalicionin në mes tyre për zgjedhjet e fundit.

I ftuar në News24 Metaj është shprehur se mbas zgjedhjeve është dëgjuar se fajin për humbjen e zgjedhjeve e kishte fajin Partia e Lirisë duke shtuar se në fakt faji qëndron tek pazaret që bëjnë me njerëzit e Rilindjes.

Ilir Metaj: Mbas zgjedhjeve dëgjohet çuditërisht edhe ndonjë karafil që thoshte se u kishte pasur fajin Partia e Lirisë që kishin humbur. Në fakt fajin ua kanë pazaret që bëjnë me Subashët dhe me njerëzit e Rilindjes kudo.

Latest articles

Related articles