Rama mbledh online Asamblenë Kombëtare të PS-së! Ja orari dhe çfarë pritet të diskutohet

Kreu i Partisë Socialiste, Edi Rama do të mbledhë Asamblenë Kombëtare online ditën e sotme.

Mbledhja e Asamblesë së PS do të zhvillohet në orën 17:30 dhe fokusi do të jetë tek organizimi i brendshëm i partisë dhe riorganizimin partiak në bazë.

Kryeministri Edi Rama do të jetë në seli bashkë me drejtuesit politikë të qarqeve

Latest articles

Related articles