Berisha mbron Ahmetajn, komshiun e tij tek Gjiri i Lalzit

Sali Berisha komentoi kërkesën e SPAK për arrestimin e ish-zv.kryeministrit Arben Ahmetaj. Gjatë konferencës për mediat, ai tha se ministri i Financave ka përgjegjësinë nga çdo veprim dhe mosveprim.

Berisha i bëri thirrje Ahmetajt që të tregojë sesi Rama fluturoi me avion për t’i marrë firmën.

Sali Berisha, njeriu që nuk lë gjë pa thënë për rivalët dhe ish miqtë, po e ruan konshiun e tij, në Gjirin e Lalzit.

Latest articles

Related articles