Kapet peshkaqeni në Gjirin e Lalzit, panik tek pasunarët e Tiranës

Një peshkaqen është kapur nga peshkatarët në zonën e Gjirit të Lalzit.

Siç edhe duket nga pamjet e mbërritura në redaksinë e SYRI.net, peshkaqeni është i vogël dhe ka rënë në rrjetën e peshkatarëve.

Ky lajm, si duket, ka shkaktuar shqetësim tek politikanët, deputetët dhe ish presidentët Berisha, Meta dhe Arben Ahmetaj që janë me vila luksoze në zonë. Zoti i ruajtë politikanët tanë!

Latest articles

Related articles