Air Albania, Jasir Asani realizon supergol. Bajrami dyfishon

Jasir Asani niset bukur nga e djathta, hyn në qendër dhe godet nga jashtë zone, duke dërguar topin në trekëndëshin e portës së moldavëve. Festë kuqezi në “Air Albania”.

Latest articles

Related articles