Regjistrimi i PD në zgjedhje, Indrit Vokshi: Celibashi abuzon me rolin!

I ftuar në rubrikën Intervista e Ditës në Dritare TV, publicisti Indrit Vokshi u shpreh se Celibashi po abuzon me detyrën e tij sa i takon regjistrimit të PD në zgjedhje.

“Ilirian Celibashi nuk ka të drejtë të bëj interpretuesin, por të zbatoj ligjin dhe atë se çfarë vendos ligji. Celibashi po mban lojën e Ramës kundër opozitës.Ligjërisht vula i ka takuar gjithmonë Partisë Demokratike, deri në momentin e gjykatës së gjykatësit Agron Zhukri. Berisha dhe Meta janë futur prej 30 vitesh në politikë, prandaj shoqëria kërkon persona të rij me ide dhe referenca të reja.”, u shpreh Vokshi.

Latest articles

Related articles