VIDEO| “Të dashuroj”! Mes zënkave, Kiara i shpreh ndjenjat Luizit: Ti e di se unë…!

Edhe pse marrëdhënia e tyre po kalon një krizë, Kiara dhe Luizi nuk reshtin së i shprehur dashurinë njëri-tjetrit.

Teksa gjatë mbrëmjes së djeshme kanë qenë duke folur, Luizi e ka pyetur moderatoren nëse ajo e dashuron.
Fillimisht, Kiara i është përgjigjur duke i thënë se nuk do ti përgjigjet sepse ai e di se çfarë ajo do i thotë, por pasi këngëtari ka ngulmuar ajo i ka thënë se e dashuron.

Latest articles

Related articles