Plagosje e dyfishtë me thikë në Mat

Plagosje me thikë në Komsi të Matit. Pas një konflikti mes disa të rinjve në Njësinë Administrative Komsi, janë plagosur dy vëllezër Ardit Hysa dhe Kristin Hysa. Dy vëllezërit e plagosur kanë marrë ndihmën në spitalin e Burrelit, ndërsa njëri prej tyre pritet të niset drejt Tiranës. Policia ka identifikuar autorin  Geraldad Buci, i biri një biznesmeni dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes dhe kapjen e tijj.

Latest articles

Related articles