Tag: Gerald Buci

Princesha Kate Middleton flet për kimioterapinë: Ka ditë të mira dhe të këqija

Kate Middleton ka folur për trajtimin e saj të kancerit në një angazhim të ri publik. Princesha e Uellsit aktualisht po i nënshtrohet kimioterapisë parandaluese dhe zbuloi se do të trajtohet edhe për disa muaj të tjerë. “Jam mahnitur nga të gjitha mesazhet e mira të mbështetjes dhe inkurajimit. Me të vërtetë kanë bërë ndryshim të madh për William-in dhe mua dhe na kanë ndihmuar...

Protesta e gjobitja e fermerëve në Maliq, reagon Basha e Lapaj

Politikanët e opozitës Lulzim Basha dhe Adriatik Lapaj kanë reaguar për protestën e fermerëve në Maliq dhe gjobitjen e tyre nga policia e shtetit. Nga fermerët e shoqëruar në komisariatin e Maliqit, njëri prej tyre është gjobitur me shume 100 mijë lek te reja.23 fermerë të tjerë të cilët kanë qenë pjesë e kësaj proteste kanë marrë gjoba për parkim të gabuar për...
spot_img

No posts to display