Këmbimi valutor| Rritet euro dhe dollari, ja me sa këmbehen monedhat e huaja në vend

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan blihet me 108.5 lekë dhe shitet me 109.8 lekë, duke treguar qendrueshmëri.

Ndërkohë euro blihet me 116.7 lekë dhe shitet me 117.5 lekë.

Ajo ka treguar gjithashtu qendrueshmëri.

Paundi britanik sot blihet me 131.4 lekë dhe shitet me 132.8 lekë

Latest articles

Related articles