“Efi shtatzënë” – Olta Gixhari lë banorët pa fjalë me zbulimin e saj në ‘Big Brother VIP’

Olta vendosi t’u japë banorëve një lajm dhe pse gjithçka duket në kuadrin e shakasë. Aktorja u tha të tjerëve se Efi është shtatzënë, ndërsa shpjegoi pse mendon ashtu.

Olta: “E more vesh që Efi është me barrë? Efi është shtatzënë”.

Olta: “Nga jashtë kemi ardh të gjithë. Nuk kemi rënë nga qielli”.

“Efi është shtatzënë. Duhet të kujdesemi për atë”.

Amos: “Ku e dëgjove këtë gjë?”

Olta: “Zemër, ka hëngër turshi gjithë ditën, i vinte për të vjellë”.

Kujtojmë se këtë javë të gjithë banorët janë në nominim për shkak se nuk respektuan rregullat brenda shtëpisë.

 

Latest articles

Related articles