Motori i parkuar zë poshtë 2-vjeçarin në Korçë, fëmija dërgohet në spital me dëmtime në trup dhe kokë

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Korçë. Një fëmijë 2 vjeç e ka zënë poshtë motori që ishte parkuar para banesës së shtëpisë së tij.

Mësohet se 2-vjeçari ka pësuar dëmtime në trup dhe kokë dhe është transportuar në spital, në gjendje të rëndë.

Policia ndodhet në vendngjarje, ndërsa ka nisur puna për zbardhjen e rrethanave të rastit

Latest articles

Related articles