“Kur jeni me nerva vetëm kjo u’a mbyll gojën”, Dashnor Diko provokon banorët e BB VIP3

Një tjetër mysafir është bërë pjesë e shtëpisë më të ndjekur së ‘BBV3’, pasditen e sotme.

Bëhet fjalë për këngëtarin e mirënjohur Dashnor Diko. I rrethuar nga një karrocë me banane, ai u fut brenda në shtëpi ku asnjë prej banorëve nuk reagoi në të kundërt do të prishej sfida e produksionit.

‘Mos e neglizhoni këtë frut sepse kur jeni nervik vetëm ky u’a mbyll gojën’, tha Diko për bananet dhe pse asnjë prej banorëve nuk arriti të bashkëbisedojë me të.

Latest articles

Related articles