I divorcuar dhe “mbytur” me borxhe, polici në Tiranë drejton armën nga vetja

Një efektiv i polivisë ka qëlluar veten me armën e shërbimit.

Mësohet se ngjarja shokuese ka ndodhur në rrugën “Babë Rexha”, Tiranë.

Siç raportohet 50-vjeçari ndodhet në gjendje të rëndë në spital.

Gjithashtu raportohet se efektivi prej disa vitesh ishte i divorcuar dhe jetonte vetëm.

50-vjeçari kishte probleme me borxhet dhe në kushte të depresionit ka tentuar të vrasë veten.

Latest articles

Related articles