Mercedezi përplas çiftin pranë Kryeministrisë. Vajza në gjendje të rëndë

Një aksident i rëndë është regjistruar sot afër Kryeministrisë, pasi një mjet që qarkullonte me shpejtësi ka humbur kontrollin dhe ka përfunduar në trotuar, duke përplasur një çift të rinjsh, mes tyre edhe një vajzë që është në gjendje të rëndë për jetën.

Mësohet se vajza është dërguar me emergjencë drejt spitalit, ku gjendja e saj paraqitet e rëndë pas përplasjes së fuqishme. Raportohet se ajo i është nënshtruar një ndërhyrjeje kirurgjikale në spitalin e Traumës.

Sakaq, raportohet se në automjetin tip “Mercedes Benz” udhëtonin dy djem

Latest articles

Related articles