Pampuri: Fillimisht qeshin me akuzat, bëjnë sikur s’dinë gjë, sikur nuk kanë lidhje me ta, më pas i mohojnë…

Përmes një postimi deputetja e PD Orjola Pampuri ka rikujtuar denoncimin e bërë 1 vit më parë për udhëtimet e Ahmetajt dhe Gjiknurit të paguara me paratë e bosëve të inceneratorëve.

Reagimi i Pampurit
Fillimisht qeshin me akuzat, bëjnë sikur s’dinë gjë, sikur nuk kanë lidhje me ta, më pas i mohojnë duke përdorur si mbrojtje sulmin, dhe në fund arratisen, kur përballen me akuzën.
Më shumë se një vit me parë në deklaratë për shtyp???

Latest articles

Related articles