Heshtja fajtore e Edi Ramës dhe Pandeli Majkos për Gjicin e tyre

Një ditë pas publikimit të video-skandalit ku shfaqej Safet Gjici duke kryer marrëdhënie seksuale në zyrë, ish-kryebashkiaku është ‘zhdukur’ nga rrjetet sociale. Ai ka fshirë llogarinë në ‘Facebook’.

Por ndërkohë që çështja tashmë është në dorën e SPAK, kryeministri Edi Rama (që gjithmonë ka diçka për të thënë) dhe asnjë nga radhët e socialistëve nuk kanë reaguar. Urojmë që edhe drejtuesi politik i PS në Kukës të mos jetë sërish në operacion për gojën.

Pas publikimit të skandalit, Gjici njoftoi dorëheqjen dhe foli për kurth nga kundërshtarët.

Latest articles

Related articles