Arbana Osmani vishet nuse në Itali. Eduart Grishaj blen unazën e martesës, të ftuarit kanë…

Moderatorja e njohur Arbana Osmani dhe partneri i saj Eduart Grishaj do të kurorëzojnë lidhjen e tyre disa vjeçare, pikërisht sot më 17 qershor, në një ceremoni private në Toskana, Itali.

Një nga dasmat e shumëpritura të këtij sezoni, ku të ftuar do të jenë personazhe të njohur të botës së ekranit dhe showbizit shqiptar, nuk do të na zbulojë pothuajse asnjë detaj, përveç atyre që çifti do të zgjedhë t’i ndaj vetë me fansat dhe ndjekësit.

Çifti dëshiron të ruajë privatësinë në maksimum, ndaj kanë bërë një kërkesë të rëndësishme, e theksuar edhe në ftesën që të ftuarit kanë marrë, në të cilën thuhet se duan të respektohet dita e tyre, pa postime, foto, video në rrjetet sociale.

Latest articles

Related articles