Një ditë më parë u shkarkua kamioni me dosje. Merr zjarr ish-Hipoteka në Durrës

Ish-Hipoteka në Durrës ka marrë zjarr.

Burimet bëjnë me dije se një ditë më parë në këto ambiente u shkarkua një kamion me dosje.

Deri tani nuk ka detaje nëse është djegur ndonjë gjë me rëndësi apo jo.

Ndërkohë që pas zjarrëfikësit kanë shkuar menjëherë në vendngjarje dhe kanë bërë të munduar shuarjen e flakëve.

Latest articles

Related articles