Dhëndri dhunon vjehërrit më pas iu djeg shtëpinë, shkak prishja e martesës (Emrat)

Zbardhen detaje të reja nga konflikti në familje në Llakatund, e cila përfundoi në djegien e dy banesave.

I përfshirë në këtë konflik është një shtetas nga Kosova i cili për shkak të prishjes së martesës është konfliktuar me pjesëtarët e familjes së gruas dhe më pas i ka vënë flakën shtëpisë.

Digjen dy banesa në Vlorë, pas sherrit në familje ish-dhëndri i vë flakën shtëpisë së ish-vjehrrit

Zjarri iu vu banesës së Lutfie Fanajt, e cila është përhapur duke përfshirë edhe një banesë tjetër në pronësi të Petrit Izetit.

Latest articles

Related articles