Basha i bashkohet çeljes së fushatës së Roland Bejkos për Tiranën

Ditën e sotme Partia Demokratike ka çelur fushatën për zgjedhjet e 14 majit ku të pranishëm në takimin e zhvilluar kanë marrë pjesë shumë deputetë.

Por pjesë e këtij takimi nuk i është bashkuar ish-kreu i PD-së, Lulzim Basha.

Por ky i fundit edhe pse jo i pranishëm ka shprehur mbështetjen e tij për kandidatin për Tiranën Roland Bejkon për mes një postimi në llogarinë e tij në Facebook.

“Takimi hapës i fushatës zgjedhore për kandidatin e Partisë Demokratike për bashkinë Tiranë, Roland Bejko, si dhe për listën e këshilltarëve të bashkisë”, shkruan Basha.

Latest articles

Related articles