Reagon Arbër Hajdari pas deklaratës së fortë: Nuk i heq asnjë fjalë, nuk do rrimë si statujë këtu

Arbër Hajdari ka reaguar mbrëmjen e sotme në spektaklin e Big Brother Vip Albania pas kritikave të ashpra në rrjet në lidhje me komentet që bëri të martën për Kiarën dhe afrimitetin e saj me Luizin.

Ai u shpreh se nuk mund të mbajë shqetësime sepse ekziston një grup njerëzish që hedhin vrer me adresa false. Megjithatë ai shtoi se nuk i heq asnjë fjalë komenteve të tij.

“Nuk mund të mbaj shqetësim që ekziston një grup njerëzish që më profile false hedhin vrer kudo. Nuk heq asnjë fjalë gjatë diskutimeve në primen e kaluar. Ka njerëz që bien dakord, ka edhe njerëz që nuk bien dakord.

Deri tani gjërat kanë dalë ashtu si i kam parashikuar dhe si kam thënë. Nuk do rrimë si statujë këtu. Shqiptarët janë dashuruar me një personazh që kryefjalë ka batutën ndërsa batutat tona i marrin si duam ata”, tha Arbri.

Latest articles

Related articles