Aksident me 2 viktima në Librazhd. Makina përfundon në lumë

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin rrugore Elbasan-Librazhd. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në fshatin Pishkash ku një makinë ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në lumin Shkumbin.

Si pasojë e aksidentit kanë mbetur të vdekur dy persona, burrë e grua, Arjan dhe Majlinda Yze, nga Devolli.

Latest articles

Related articles