Të shtëna me armë zjarri në Kavajë, dyshohet për një të vr*rë dhe një të plagosur

Të shtëna me armë zjarri në Kavajë, dyshohet për një të vrarë dhe një të plagosur. Një person dyshohet se ka mbetur i plagosur nga të shtënat me armë zjarri në Kavajë.

Ngjarja ka ndodhur vetëm pak minuta më parë në qendër të qytetit të Kavajës.

Sipas informacioneve paraprake, dy të rinj janë konfliktuar me njëri-tjetrin dhe kanë mbetur të dy të plagosur. Një prej tyre dyshohet se ka qëlluar me thikë ndërsa tjetri i është përgjigjur me armë.

Latest articles

Related articles