A do të ketë zarf të zi? Olta dhe Dea thyejnë rregullat e lojës së ‘Big Brother Vip’

Olta dhe Dea kanë thyer rregullat e lojës së Big Brother Vip Albania dhe mesa duket kjo nuk i ka pëlqyer ndjekësve.

Mbrëmjen e djeshme pas spektaklit, ato të dyja janë futur në të njëjtin dush ku dhe kanë komunikuar me njëra tjetrën pa mikrofona.

Kjo është parë si një thyrje e rëndë e rregullores nga ndjekësit të cilët kanë kërkuar dënimin e tyre me zarf të zi.

Kujtojmë se pak javë më parë, Luizi, Kristi dhe Armaldo u penalizuan duke shkuar në televotim pasi u futën në ambientet e tualetit, jashtë fokusit të kamerave.

Latest articles

Related articles