Kiara bën dedikimin e ëmbël për Luizin: Do t’i qendroj besnike ndjenjës time

Një ditë pas daljes nga shtëpia e Big Brother Vip, Kiara Tito bëri postimin e saj të parë në Instagram.

Moderatorja e njohur publikoi në instagram foton e saj me Luizin nga dasma që dyshja bënë në shtëpinë e BBV.

Sigurisht nuk munguan as fjalët e ëmbla për dashurinë e saj, Luizin.

Teksa falendroi të gjithë ata që e kanë mbështetur, Kiara tha se ajo ka qenë e para që e ndjeu pozitivitetin, mirësinë dhe dashurinë e Luizit, edhe kur kishte kundër të gjithë.

Latest articles

Related articles