Vidhet shkolla “Ismail Qemali” në Shkodër

Një ngjarje e paprecedentë ka ndodhur në Shkodër, ku gjatë natës është grabitur shkolla “Ismail Qemali.

Bëhet me dije se persona të paidentifikuar kanë hyrë gjatë natës në shkollë. Burime për media raportojnë se në shkollë janë vjedhur disa laptop-ë.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punon për identifikimin e autorëve si dhe për të zbardhur objektet që janë grabitur.

Latest articles

Related articles