PD, Gaz Bardhi i përgjigjet Celibashit të Ramës: Një njëri i shantazhueshëm, ska lidhje me ligjet

Sekretari i Përgjithshëm i PD Gazment Bardhi i është kundërpgjigjur menjëhere Ilirjan Celibashit, pasi ky i fundit u shpreh se gjuha që Bardhi përdor nuk i bën nder figurës së tij.

Kjo vjen pas deklartës së Gaz Bardhit që e quajti Celibashin, një person që ka humbur besimin për të menaxhuar zgjedhjet.

Reagimi i dytë Gazment Bardhit

E patolerueshme është përfshirja me shkrim dhe privatisht e KSHZ në një konflikt politik, duke shërbyer si zëdhënës i interesave politike. Vendimi i sotëm i Ilirjan Celibashit nuk ka asnjë lidhje me ligjin. Një njëri i shantazhueshëm nuk ka lidhje me ligjin dhe zgjedhjet!

Latest articles

Related articles