Aksident te ‘Rruga e Elbasanit’| Djali goditet nga makina në vizat e bardha, thyen këmbën dhe i bie të fikët

TIRANË- Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në kryeqytet. Një djalë që po kalonte vizat e bardha është goditur nga një automjet. Sipas dëshmitarëve djali si pasojë theu këmbën dhe i ra të fikët. ‘JOQ’ ka ndarë video nga momenti kur në vendngjarje ka mbërritur ambulanca.

Nuk dihet sesi është gjendja e të plagosurit e nëse policia ka kryer arrestimin e drejtuesit të mjetit.

Latest articles

Related articles