E frikshme| Avioni i linjës Tiranë-Perugia bën ulje të detyruar në Rinas, çfarë ndodhi

Avioni i linjës Tiranë-Perugia ka pësuar defekt teknik gjatë udhëtimit.

Burime bëjnë me dije se avioni është kthyer nga rruga dhe ka bërë ulje në Rinas për shkak të defektit teknik.

Raportohet se nisja nga Tirana ka qenë në orën 12:30.

Por për shkak të defektit, avioni është kthyer dhe udhëtimi është shtyrë në një orë të papërcaktuar ende.

Latest articles

Related articles