Zidane, një opsion gjithnjë e më real te PSG

Galtier është pranë shkarkimit dhe PSG është në kërkim të një trajneri të ri.

Zërat për ardhjen e mundshme të Zinedine Zidane në pankinën e PSG-së janë më të forta se kurrë.

Me rinovimin e Deschamps, opsioni si trajner përjashtohet dhe Zidane dëshiron të rikthehet në stol, kështu skuadra pariziane prezantohet si sfida e radhës e madhe për trajnerin francez.

Latest articles

Related articles