Olta bisedon me maestron për Luizin: Ky po nuk e fitoi BBV, do të shkojë te 5-sa

Banorja e “Big Brother Vip”, Olta Gixhari teksa bisedonte me maestron, komentoi Luizin për fitoren e këtij spektakli, pasi ai vazhdimisht thotë se do ta fitojë.

Ajo u shpreh se nëse ai nuk e fiton BBV, do të “të kalojë nga mendja”, pasi çdo ditë sillet si fitues. Këngëtari iu përgjigje duke thënë: “jam me targa CD moj Olta dhe merresh me mua.”

Pjesë nga biseda:
Luizi: jam me targa CD moj Olta dhe merresh me mua.
Olta: Po mirë more, të ra thika në mjaltë dhe prandaj.
Luizi: Tani jam me targa FT (fitues)

Olta: Bravo! Ky do të shkojë te pesa po nuk fitoi, do të kalojë. Se ky nuk e mendon asnjë sekond që nuk do ta fitojë. Dhe ky çdo ditë sillet si fitues dhe realisht sikur të ndodhi që ky nuk do ta fitojë, ky realisht do të dalë nga trutë.

Latest articles

Related articles