“Mu hiq nga këtu!”| Kiara i kthehet keq Luizit

Pas situatës së krijuar në tualet, Kiara doli e përlotur në oborr ku pati një diskutim të ashpër me Luizin. Ajo i tha Luizit që një herë të vetme që i vjen mundësia të ketë një avantazh në lojë, ai nuk e lë atë të qetë.

Luizi i tha Kiarës se nuk i bëri asgjë, as nuk e preku, po thjesht po qëndronte te lavamani. Ajo tha se nisi të qante sepse nuk po merte dot frymë dhe se pavarësisht kësaj, Luizi nuk e mori mundimin të largohej nga aty.

Luizi: Për çka moj Kiarë, po bën tash kështu?

Olta: Ne do të fitonim diçka të lezetshme, por që se dimë fare!

Luizi: Ku di unë…

Olta: Unë e thashë disa herë

Luizi: A Mund ta di ça ke?

Kiara: Dhe një herë të vetme që na jepet një avantazh në lojë, ti tenton ta prishësh, duke më shtyrë aty te cepi…

Latest articles

Related articles