Amos tregon emrin e banores që duhet të lërë menjëherë shtëpinë

Amos Mujo Zaharia ishte i ftuar në “E diell” në Top Channel ditën e sotme ku vijoi të jepte mendimet e tij për disa prej banorëve në BBVip.

Një nga pyetjet drejtuar atij ishte: “Na thuaj një nga personat e BBVip që të ka zhgënjyer më shumë pas daljes nga shtëpia”?

Amos: Luizi, sepse nuk e kam vlerësuar lojën e tij dhe vazhdoj të mos e bëj.

Emri i banorit që ke ndryshuar totalisht mendim për të?

Amos: Dea, sepse në fillim kisha antagonizëm me të, por pastaj u ndryshua gjithçka

Emri i banorit më të shtirur e që duhet të dalë menjëherë nga shtëpia?

Amos: Kiara

Latest articles

Related articles