VIDEO/ Më të afërt se kurrë, Kristi përqafon Keisin: U kënaq dhe Luizi. Reagon këngëtari: Jam bërë copë për të arritur këtë ditë…!

Luizi dhe Kiara janë çifti i parë i krijuar në shtëpinë e Big Brother VIP, por duket se nuk do jenë të vetmit.

Teksa ditët kalojnë është vënë re një afrimitet mes Kristit dhe Keisit, të cilët nuk i kanë kursyer flirtet me njëri tjetrin, madje dhe kontaktin fizik.
Ditën e sotme, teksa ndodheshin në dhomën e grimit, ata madje kanë shkëmbyer dhe një përqafim.

Kristi tha se me shume po kenaqet Luizi, duke marre dhe reagimin e kengetarit shkodran, i cili tha “mezi e prita kete dite. Jam bere cope per kete qe diten e pare, ndaj te thashe dhe shko e merre te dera”.

 

Latest articles

Related articles