Nuk është Olta, ja cilin banor të Big Brother Vip po mbështet fuqishëm Amosi pas eliminimit

Të gjithë menduam se pas daljes nga Big Brother Amosi Muji Zaharia do të mbështeste mikeshën e tij e ngushtë Olta Gixhari, por në fakt ai po bën tifo për Dea Mishel.

Që kur ka dalë nga “Big Brother Vip”, Amosi ka ndarë shpesh në rrjetet e tij sociale foto dhe momente me Dean për të shprehur mbështetjen e tij për të, ndërsa kanë munguar postimet me Oltën, të cilën e ka mikeshë edhe jashtë shtëpisë.

Edhe në postimin e fundit në Instagram shohim qartazi mbështetjen që Amosi po i bën Deas dhe nuk e dimë si do t’i lexojë Olta këto mesazhe të Amosit kur të dalë jashtë Big Brother.

Latest articles

Related articles