Tea Trifoni u eliminua sonte nga “Big Brother VIP”

Banorja e cila ka dalë përfundimisht nga shtëpia duke humbur kështu mundësinë për të fituar çmimin e madh të ‘Big Brother VIP’ është Tea Trifoni.

Tea e ka përfunduar këtë rrugëtim, teksa për këtë ka vendosur në mënyrë unanime publiku me votën e tij.

Kujtojmë se në këtë nominim ka qenë Olta dhe Dea Mishel.

Latest articles

Related articles