Megaoperacion në Vlorë, efektivët mësyjnë në disa ambiente dhe arreston disa persona

Policia e Vlores ka zhvilluar një megaoperacion, ku ka mësyrë në disa fshatra në Bashkinë Selenicë dhe në qytet, duke kontrolluar dhe zbuluar ambiente të mbyllura të përshtatura si “shtëpi bari”.

Aksioni policise ka nisur qe prej mesdites se dates 9 shkurt dhe ka vijuar deri ne oret e para te mengjesit të së shtunës.

Aksioni është kryer nga efektivët e Drejtorisë vendore të Policisë Vlorë dhe Forct Operacionale të qytetit bregdetar.

Burime mga blute e Vlorës bejne me dije se në Selenicë është gjetur një shtepi bari si dhe një tjetër është zbuluar në një fshat të Vlorës.

Sipas burimeve policia ka arrestuar disa persona.

Për këtë aksion policia lajmëroi një konferencë për mediat ku do të jepen detaje.

Latest articles

Related articles