Xhoni lë shtëpinë e Big Brother Vip 2

Xhonatan lë shtëpinë e Big Brother Vip 2 duke hequr dorë nga çmimi i madh.

Kjo është hera e dytë që ai del nga shtëpia, pasi herën e kaluar kur u nominua, ai u kthye sërish në shtëpi me biletë kthimi.

Në televotim gjatë kësaj jave ishin Efi, Luizi dhe Xhonatan.

Latest articles

Related articles