Martesa Luiz-Kiara/ “Ky është momenti më i bukur i jetës sime”

Pas më shumë se një muaji përpjekje, Luizi arriti të fitojë zemrën e Kiarës dhe pak ditë më parë ata shkëmbyen puthjen e parë, duke u deklaruar kështu si çifti i parë, i krijuar brenda shtëpisë së Big Brother Vip, në këtë edicion të dytë.

Vëllai i Madh organizoi një dasmë brenda në shtëpi, ku i ftuar special ishte Altin Shira, këngëtari i preferuar i Luizit, i cili e ka kërkuar për ditë të tëra.

Në rolin e priftit, ishte Kristi, i cili bekoi dashurinë e çiftit dhe tha dritë jeshile për puthjen mes tyre.

Puthja e dyshes, surprizoi të gjithë banorët, disa prej të cilëve, përpara dasmës u shprehën se një gjë e tillë nuk do të ndodhë, duke marrë parasysh tipin e Kiarën që është shumë e tërhequr.

Luiz: Gjithçka ishte perfekte. Nuk di. Kur u nisa nga dhoma jasht, ishte diçka e mrekullueshme.

Kiara: Ky është momenti më i bukur i jetës sime. Unë po dridhem. Jam shumë e lumtur që kuptova diçka më shumë lidhur me Luizin. Nuk e kisha menduar aty puthjen, madje doja ta shtyja dhe pak. Më erdhi shumë natyrshëm. U fokusova tek momenti.

Latest articles

Related articles