“Dil nga vrima Rama”, Açka zgjedh mënyrën e veçantë për t’i bërë thirrje

Deputetja e PD Flutura Açka, gjatë seancës së sotme plenare, e cila është shoqëruar me debate të forta, ka zgjedhur që mesazhin e saj ta përçojë në një formë paksa ndryshe.

Ndërsa debati zhvillohet mes deputetëve të opozitës dhe maxhorancës, pas mungesës së Ramës në Kuvend dhe delegimin e Elisa Spiropalit për interpelancë për çështjen “McGonigal”, Açka ka ngritur një letër me mesazhin: Dil nga vrima Rama.

Latest articles

Related articles