Ka diçka me Xhonatanin? Përgjigjet Diola Dosti

Raporti i Diolës me Xhonatanin është komentuar shumë në rrjet, por dhe nga banorët pasi dyshja janë parë shumë të afërt me njëri-tjetrin.

Mirëpo, e pyetur anonimisht nëse është gati për një lidhje të re, Diola është përgjigjur me një “Jo” të prerë.

Kujtojmë se Olta është njëra ndër banoret që ka dyshuar se mes tyre ka nisur dicka dhe i ka pyetur nëse janë puthur.

Latest articles

Related articles